Автор: MLapa
Модель: skull
Наличие: Есть в наличии
13481 грн.

  Маска череп символізує військову боротьбу українського народу за свободу та незалежність, це портрет українського воїна.

  Маска двостороння, має приховане внутрішнє обличчя, яке можна побачити, заглянувши всередину. Воно розповідає приховані історії, внутрішні мотивації, які є рушійними силами, історії, які спливають на поверхню і дозволяють зрозуміти почуття та вчинки людей.

  Споконвіку найбільшою цінністю українця були пшеничні поля, та слово свобода. Внутрішня частина маски червона, розписана вручну, в центрі три колоски пшениці, що символізують память про геноцид, роки Голодомору 1932-1933 років розв'язаного радянським режимом проти українців. По контуру маски полум'я, в нижній частині золотий напис FREEDOM

  Маска зроблена вручну в техніці пап'є-маше, розписана візерунком, що імітує військовий піксель, і червоними маками. В очах маски на фатині золотими нитками вручну вишитий тризуб — герб України та напис «я українець»

  • Існує в ОДНОМУ ПРИМІРНИКУ

  • Повністю ручна робота в техніці пап'є-маше

  • Розпис

  • Ручна вишивка

  • Готова до відправлення (доставка з Італії)

   *брала участь в трьох  виставках в Італіі. 


За Вашим індивідуальним замовленням я можу виготовити маску в будь-якому іншому кольорі та декорі. Різноманітні маски ручної роботи для вечірок, ваших особливих подій, та декору інтерєрів. 


Кожна карнавальна маска MLapa зроблена моїми руками з любов'ю.

Уникайте контакту маски з водою, вогнем, різких температурних перепадів, застосування фізичної сили до елементів декору та виробу в цілому, не забувайте поводитися з нею дбайливо.  Написать отзыв

Защита от роботов