Маска у всіх світових культурах – вмістище духів і богів, звідси повсюдний культ наділення маски чарівними, фантастичними якостями. Виготовлення маски пов'язане з таємничими ритуалами та обрядами, найчастіше маску для того чи іншого ритуалу виготовляв шаман, або людина з племені, яка має знання для створення сакрального предмета.

Маска дозволяє нам підкреслити свій характер і надати таємничості та харизми. Маска має одну дивовижну магічну властивість, дозволяє людині легше перевтілюватися, надає хоробрості і прибирає комплекси, і наділяю людиною впевненістю.

Кожна маска зроблена моїми руками з любов'ю та думкою про твої особливі моменти.
У ній магія тепла моїх рук, уважність до вибору якісних матеріалів, ретельність до деталей, гармонія в поєднанні матеріалів і любов з якою я роблю свою улюблену справу. Це секретні інгредієнти, які створюють магію неповторності та вишуканості моїх масок.

Найпопулярніші чоловічі маски – прості чорні, вони елегантні та загадкові, вони підходять як чоловікам, так і жінкам.

Кожна маска з ексклюзивної колекції зроблена в єдиному екземплярі, і особливість полягає в тому, що вона справді єдина у світі.

Такі маски зроблені з пап'є-маше, натуральної шкіри, прикрашені кристалами Swarovski, шкірою, ексклюзивним мереживом, сріблом, напівдорогоцінним камінням, ручною вишивкою та розписом у внутрішній частині. Так вони перетворюються на справжні витвори мистецтва, які прикрашатимуть будь-який інтер'єр.

Інтер'єрні маски зроблені як обереги. Вони мають різноманітну форму та прикрасу, розписану внутрішню частину, в них зашифровані стародавні символи обереги захисту, сили та добробуту та достатку.

Вибираючи ж таку річ для подарунка, не забудь розповісти людині про ту історію якої наділена саме ця маска.