ДОГОВІР ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ

(Далі - Договір)

Цей Договір є публічним договором (Договором публічної оферти), тобто, згідно зі статтею 633 Цивільного кодексу України, його умови однакові для всіх покупців незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа-підприємець) з особливостями, передбаченими цим Договором. За згодою з цим Договором, Покупець приймає умови та порядок оформлення замовлення, оплати та доставки товару.

Цей Договір є угодою між ФОП ЛАПА М.В. (інтернет-магазин «https://maskilapa.com») (далі за текстом – «Продавець») та будь-якою юридичною особою, фізичною особою-підприємцем або фізичною особою, користувачем послуг інтернет-магазину (далі – «Покупець»), що включає всі істотні умови організації купівлі-продажу дистанційним способом (тобто через Інтернет-магазин), які надалі разом іменуються - "Сторони", а окремо - "Сторона".

Умови цього Договору регулюють взаємини Продавця та Покупця та визначаються Законом України «Про захист прав споживачів» № 1023-XII від 12 травня 1991 року.

Цей Договір має характер публічної оферти на території України, є еквівалентом «усної угоди» та відповідно до чинного законодавства України має належну юридичну силу.

1. ТЕРМІНИ І ВИЗНАЧЕННЯ

1.1. «Інтернет-магазин» – сайт Продавця («https://maskilapa.com»), де Покупець дистанційно знайомиться із запропонованими Продавцем описами та фотографіями Товару за допомогою мережі Інтернет, яка виключає можливість безпосереднього ознайомлення Покупця з Товаром.

1.2. "Сайт Продавця" - "https://maskilapa.com".

1.3. "Товар" - перелік найменувань асортименту, представлений в Інтернет-магазині Продавця. Товари, представлені на сайті Продавця через фотозразки та текстові описи, є власністю Продавця. Вся інформація та фото на сайті, а також сайт загалом захищені законом про авторське право та є власністю Продавця.

1.4. «Відвідувач сайту» – особа, яка відвідала хоча б одну сторінку сайту Продавця https://maskilapa.com

1.5. «Користувач сайту» – фізична особа, Відвідувач сайту, який за підтвердженням здійснення замовлення прийняв умови договору публічної оферти на сайті https://maskilapa.com та підтвердив, що він є дієздатним громадянином, який досяг 18 років.

1.6. «Покупець на сайті» – Користувач сайту, який підтвердив та сплатив Замовлення на сайті Продавця https://maskilapa.com, отримав Товар та прийняв у повному обсязі без винятку умови цього Договору.

1.7. «Продавець на сайті» – ФОП Лапа М.В

1.8. "Замовлення товару" або "Підтвердження замовлення" - рішення Покупця придбати Товар через Інтернет-магазин Продавця на умовах, передбачених цим Договором.

1.9. "Персональні дані" - будь-яка інформація, яку вносить про себе на сайт Покупець для здійснення замовлення Товару.

1.10. «Суттєвий недолік Товару» – недолік, який унеможливлює або неприпустиме використання Товару відповідно до його цільового призначення, виник з вини виробника (Продавця), після його усунення проявляється знову з незалежних від Покупця причин.

1.11. «Перевізник» – юридична особа або фізична особа-підприємець, яка прийняла на себе за Договором обов'язки щодо доставки Товару до пункту призначення, зазначеного Покупцем, та зобов'язалася видати Товар Покупцю.

2. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

2.1. Продавець оприлюднить цей Договір та всі Додатки до нього на своєму сайті для приєднання до нього фізичних та юридичних осіб. Договір є публічною офертою (відповідно до статей 633, 641 та глави 63 Цивільного кодексу України), містить усі істотні умови організації продажу дистанційним способом через Інтернет-магазин Продавця.

2.2. Покупець беззаперечно приймає всі умови, що містяться у цьому Договорі загалом (тобто у повному обсязі та без винятків). Якщо Покупець є фізичною особою, він також надає Продавцю дозвіл на обробку своїх персональних даних з метою виконання умов цього Договору, можливості проведення взаєморозрахунків, а також для отримання рахунків, актів та інших документів. Дозвіл на обробку персональних даних діє протягом усього терміну дії Договору. Крім цього, укладанням цього Договору Покупець підтверджує, що йому повідомлено (без додаткового повідомлення) про права, встановлені Законом України «Про захист персональних даних», про цілі збору даних. Обсяг прав Покупця як суб'єкта персональних даних згідно із Законом України «Про захист персональних даних» йому відомий і зрозумілий.

2.3. Відповідно до статті 642 Цивільного Кодексу України повним та беззастережним прийняттям умов цього Договору, тобто публічної оферти Інтернет-магазину, є факт оформлення Покупцем замовлення Товару на сайті Продавця та натискання на посилання «Підтвердити замовлення».

2.4. Цей Договір може бути змінений Продавцем в односторонньому порядку без попередження Користувача/Покупця. Нова редакція Договору набирає чинності з моменту опублікування на сайті. Для Покупців, які здійснили замовлення, є чинна редакція Договору, яка діяла на момент підтвердження замовлення Покупцем. Покупець має можливість ознайомитись на сайті Продавця https://maskilapa.com з усіма редакціями Договору та періодами, протягом яких вони діяли.

3. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

3.1. Продавець зобов'язується передати у власність Покупцю Товар, а Покупець зобов'язується сплатити та прийняти Товар на умовах цього Договору.

3.2. Інформація про товар:

• Товар представлений на сайті Інтернет-магазину через фотозразки;

• Товар може відрізнятись від фото-зразків, але обов'язково буде відповідати характеристикам обраної позиції;

• кожен фото-зразок супроводжується текстовою інформацією-ціною та описом товару;

• на прохання Покупця менеджер Продавця може надати (телефоном або за допомогою електронної пошти) іншу інформацію, необхідну та достатню, з точки зору Покупця, для прийняття ним рішення про купівлю Товару;

• вказана на сайті ціна Товару може бути змінена Продавцем у односторонньому порядку;

• у разі зміни ціни Товару, замовленого Покупцем, менеджер Продавця при першій нагоді інформує про це Покупця (телефоном або електронною поштою) для отримання підтвердження або анулювання замовлення. За неможливості зв'язатися з Покупцем таке замовлення вважається анульованим.

3.3. Цей Договір регулює купівлю-продаж в Інтернет-магазині, зокрема: - добровільний вибір Покупцем товарів в Інтернет-магазині; - Самостійне оформлення Покупцем замовлення на сайті в Інтернет-магазині або за допомогою телефонних засобів зв'язку; - оплата Покупцем замовлення, оформленого в Інтернет-магазині; - виконання та передача замовлення Покупцю у власність на умовах цього Договору.

4. ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

4.1. Покупець самостійно оформляє замовлення в Інтернет-магазині через форму «кошик», або зробивши замовлення електронною поштою, у месенджерах або за телефоном, вказаним у розділі контактів Інтернет-магазину.

4.2. При оформленні замовлення на сайті Покупець зобов'язаний надати про себе таку інформацію:

• П.І.Б.;

• адреса доставки Товару;

• контактний телефон;

• електронну пошту.

4.3. Здійснюючи замовлення, Покупець підтверджує, що:

• на момент придбання Товару йому виповнилося 18 років;

• інформація, надана під час замовлення товарів чи послуг, є правильною та актуальною;

• надана контактна інформація може бути використана з метою інформування про зміни в роботі, акційні пропозиції чи іншу інформацію, пов'язану з діяльністю Продавця.

4.4. Термін формування замовлення з боку Продавця складає 1 (один) робочий день з моменту подання заявки. У разі, якщо замовлення надіслано у вихідний або святковий день, термін формування починається з першого після вихідного робочого дня.

4.5. Покупець несе повну відповідальність за надання неправдивих відомостей, що спричинило неможливість належного виконання Продавцем своїх зобов'язань перед Покупцем.

4.6. Після оформлення замовлення на сайті менеджер Продавця телефонує Покупцю, щоб підтвердити замовлення. Після надсилання замовлення Покупцеві надається інформація про номер накладної та орієнтовну дату доставки шляхом направлення електронного повідомлення на адресу, вказану Покупцем при оформленні замовлення. Менеджер, який обслуговує таке замовлення, може уточнити деталі замовлення, погодити/уточнити дату доставки, яка залежить від наявності замовлених Товарів на складі Продавця та часу, необхідного для обробки та доставки замовлення.

4.7. Якщо Продавець або контактна особа Продавця не змогли зв'язатися з Покупцем протягом трьох робочих днів з моменту здійснення замовлення, то таке замовлення вважатиметься автоматично анульованим.

4.8. У разі неможливості підтвердження (виконання) замовлення Покупця менеджер Продавця зобов'язаний довести це до його відомості телефоном або електронною поштою.

4.9. Очікувана дата передачі замовлення до служби доставки може повідомлятися Покупцю менеджером Продавця за допомогою телефонного дзвінка. Дата передачі Товару може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку у разі наявності об'єктивних, на думку Продавця, причин.

4.10. Спілкування Користувача сайту / Покупця з менеджерами або іншими представниками Продавця має будуватись на принципах загальноприйнятої моралі та комунікаційного етикету. Строго заборонено використання нецензурних слів, лайки, образливих виразів, а також погроз та шантажу, незалежно від того, в якому вигляді та кому вони були адресовані. Менеджер Продавця може відмовити Покупцю у підтверджені замовлення, якщо останній використовує нецензурні слова, лайку, образливі висловлювання, а також погрози та шантаж.

5. ЦІНА ТОВАРУ І ПОРЯДОК ОПЛАТИ ЗАМОВЛЕННЯ

5.1. Ціна Товару на сторінках Інтернет-сайту вказується у гривнях за одиницю Товару та/або одиницю виміру та є інформаційною. Сума замовлення складається із вартості замовлених Товарів. На сайті Продавця може бути встановлене обмеження щодо мінімальної суми здійснення замовлення або замовлення мінімальної кількості одиниць Товару. Усі розрахунки між Сторонами здійснюються у гривнях.

5.2. У разі хибної вказівки на сайті Продавцем ціни Товару, замовленого Покупцем, Продавець при підтвердженні замовлення інформує про це Покупця або анулює замовлення.

5.3. Ціна Товару на сайті може бути змінена продавцем в односторонньому порядку. При цьому ціна на підтверджене Продавцем або оплачене замовлення Покупцем не підлягає зміні.

5.4. Оплата Товару здійснюється Покупцем будь-яким із способів, запропонованих Продавцем під час оформлення замовлення, детальна інформація про які знаходиться на сайті Продавця.

5.5. Покупець може сплатити замовлення такими способами (перелік не є вичерпним):

• за допомогою банківського переказу грошей на поточний рахунок Продавця, вказаний у рахунку;

• за допомогою карток ПриватБанку, шляхом переказу коштів через систему Приват24;

• за допомогою системи LiqPay;

• у момент отримання замовлення у представника кур'єрської служби;

• у момент отримання замовлення на відділенні кур'єрської служби доставки.

5.6. При оплаті замовлень на сайті Продавця за допомогою платіжних карток всі операції з ними здійснюються на захищеній платіжній сторінці банку ecommerce.liqpay.com, на якій потрібно ввести дані платіжної картки. Система електронних платежів LiqPay реалізована на найсучаснішому стандарті безпеки 3D Secure, який забезпечує максимальну безпеку під час здійснення платежів в інтернет-магазині Продавця.

5.7. Покупець може оплатити замовлення у момент його одержання виключно у разі наявності такого Товару на складі Продавця.

5.8 Товари «на замовлення» запускаються в роботу та відвантажуються зі складу Покупцю за умови їх 100% передоплати.

5.9. Продавець має право надавати знижки на Товари та встановлювати програми бонусів на свій розсуд. Види знижок, бонусів, порядок та умови їх нарахування вказані на сайті та можуть бути змінені Продавцем в односторонньому порядку.

6. ДОСТАВКА ЗАМОВЛЕННЯ

6.1. Покупець розуміє та погоджується, що здійснення доставки – це окрема послуга, яка не є невід'ємною частиною придбаного Покупцем Товару, та оплачується за рахунок Покупця.

6.2 Виконання послуги закінчується у момент отримання Покупцем Товару. Доставка Товару здійснюється поштовою службою, вказаною на сайті Продавця. Передача Товару Покупцеві здійснюється у різний спосіб на вибір Покупця при заповненні заявки замовлення. Покупець також може самостійно забрати товар зі складу продавця. В межах Києва можлива доставка Продавцем при вказанні цієї опції у замовленні.

6.3. Територія доставки Товарів, представлених на сайті, не обмежена межами України, та для відправки Товару за кордон здійснюється за допомогою національного поштового оператора УКРПОШТУ, або кур'єрської доставки DHL. При виборі доставки за кордон служби DHL, вартість доставки товару добиватиметься до вартості товару.

6.4. Затримки в доставці можливі через непередбачені обставини, що сталися не з вини Продавця.

6.5. Відправлення товару по Україні здійснюється в робочі дні наступного дня після здійснення замовлення. Замовлення, отримані у п'ятницю, можуть бути надіслані у понеділок. Відстежити рух відправлення можна за його номером (надається після відправлення автоматично) на офіційному сайті поштової служби. Терміни доставки регулюються обраною поштовою службою.

6.6. Право власності та ризик випадкової загибелі, втрати чи пошкодження Товару переходить до Покупця у момент передачі Товару Продавцем перевізнику. Підтвердженням факту передачі товару у власність Покупцю є товарно-транспортна накладна від перевізника. Шляхом проставлення Покупцем підпису в документах служби доставки він підтверджує, що Товар (замовлення) було отримано ним у належному стані та комплектності.

6.7. При доставці замовлення вручається Покупцеві або третій особі, яка вказана у замовленні як одержувач.

6.8. При прийнятті замовлення Покупець зобов'язаний оглянути доставлений товар та перевірити його на відповідність заявленому виду та комплектності Товару, а також перевірити цілісність упаковки. У разі відсутності претензій до Товару, Покупець підписується в документі служби доставки. Підпис у документах свідчить про те, що претензій до стану Товару Покупцем (Одержувачем) не пред'явлено і Продавець повністю та належним чином виконав свій обов'язок щодо передачі у належному стані Товару Покупцю (Одержувачу).

6.9. У разі виявлення недоліків у Товарі Покупець зобов'язаний зафіксувати їх у складеному акті довільної форми чи формі, розробленої перевізником. Акт має бути підписаний Покупцем та співробітником перевізника. За можливості недоліки мають бути зафіксовані засобами фото- або відеозйомки. Протягом 1 (одного) дня Покупець зобов'язаний повідомити менеджера (представника Продавця, відповідального за оформлення замовлення на Товар) про виявлені недоліки та домовитися про заміну Товару або повернення коштів (за умови їх оплати), заповнивши при цьому Акт рекламації (фізична особа додатково заповнює Акт про видачу коштів при поверненні товарів при здійсненні попередньої оплати (зразки документів для заповнення знаходяться на сайті Продавця).

6.10. Сторони погодили, що у разі недотримання обов'язкових вимог, передбачених у п. 6.9. цього Договору, вважається отримання Покупцем Товару у належному стані та у повній комплектності.

6.11. Уточнити дату, час та, при необхідності, маршрут доставки можна у менеджера, який зв'язується з Покупцем для підтвердження замовлення.

6.12. Претензії до якості придбаного Товару, що виникли після отримання та оплати Товару, розглядаються відповідно до Закону України "Про захист прав споживачів". У зв'язку з цим придбання Товару з доставкою не дає Покупцеві права вимагати доставки придбаного Товару з метою гарантійного обслуговування або заміни, не дає можливості здійснювати гарантійне обслуговування або заміну Товару за допомогою виїзду до Покупця та не передбачає повернення вартості доставки Товару у випадках, коли Покупець має право на повернення грошей за Товар як такий відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».

6.13. Оплата вартості доставки здійснюється Покупцем компанії-перевізнику самостійно при отриманні Товару. Точна вартість доставки визначається компанією-перевізником та озвучується кур'єром компанії при доставці Товару Покупцю. При виборі Покупцем (фізичною особою) способу здійснення оплати при отриманні Товару (накладений платіж) у вартість Товару включається вартість транспортних витрат на доставку Товару, при цьому Покупець додатково не сплачує за доставку Товару перевізнику.

6.14. Сторони домовилися, що у разі доставки Товару перевізником Продавець декларує у транспортних документах мінімальну страхову вартість Товару, якщо Покупець письмово своєчасно не інформує Продавця про іншу бажану страхову вартість Товару.

7. ПОРЯДОК ОБМІНУ І ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

7.1. Покупець має право обміняти Товар належної якості на аналогічний у Продавця або повернути його, якщо такий Товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути використаний за призначенням за наявності наступних умов:

• Товар повертається Продавцю протягом чотирнадцяти днів з моменту оплати замовлення;

• Товар жодного разу не був в експлуатації, не містить слідів використання, не пом'ятий, всі елементи Товару знаходяться на місці, та збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, плівки, не порушено цілісність упаковки як самого Товару, так і комплектуючих до нього;

• Товар не містить подряпин, сколів, потертості, повністю справний; - збережено повну комплектність проданого Товару;

• Покупець має розрахунковий документ, який був йому виданий разом із проданим Товаром (для фізичних осіб фіскальний чек, якщо його попередня видача була передбачена умовами купівлі) – такий Товар був у наявності у Продавця на складі та не був спеціально замовлений для Покупця через Межі.

7.2. У разі якщо Товар не відповідає умовам, визначеним у п. 7.1. цього Договору, Продавець має право відмовити в обміні або поверненні Товару.

7.3. Транспортні витрати на доставку Товару під час обміну або повернення такого Товару покладаються на Покупця.

7.4. Якщо на момент обміну аналогічного Товару немає у продажу, Продавець повертає Покупцеві кошти у розмірі вартості поверненого Товару, якщо такий Товар був попередньо сплачений. Продавець відшкодовує Покупцеві вартість поверненого Товару в повному обсязі протягом 14 (чотирнадцяти) календарних днів з дати надходження Товару на склад Продавця та отримання належним чином оформленого та підписаного Покупцем Акту про видачу коштів при поверненні товару (зразок Акту знаходиться на сайті).

7.5. Повернення коштів за оплачений Товар провадиться виключно особі, яка здійснювала оплату за замовлення. Для переказу коштів Покупцю (фізичній особі) до Акту про видачу коштів при поверненні товару необхідно додати такі документи:

• копію національного паспорта та ідентифікаційного коду;

• оригінал фіскального чека (у разі його видачі під час продажу Товару);

• квитанцію про оплату Товару, за який повертаються кошти.

У разі, якщо Покупця неможливо ідентифікувати, та Покупець не надав для повернення коштів усі документи, перелічені вище, Продавець залишає за собою право відмовити Покупцю у поверненні коштів.

7.6. Покупець не має права відмовитися від Товару належної якості, виготовленого для Покупця за індивідуальним замовленням, що має індивідуально визначені властивості та характеристики, і якщо зазначений Товар був спеціально виготовлений для Покупця. При підтвердженні покупки Товарів на замовлення менеджер Продавця попереджає Покупця про неможливість повернення такого Товару, якщо він належної якості.

8. ГАРАНТІЯ НА ТОВАР

8.1. Продавець здійснює гарантійну підтримку Товарів, несправність яких виникла з вини виробника. Гарантія надається терміном від року.

8.2. Гарантія на Товар поширюється лише на території України.

8.3. Гарантія на продані Товари передбачає їх гарантійний ремонт або повну або часткову заміну на подібний або аналогічний Товар. Рішення про заміну на такий за своїми характеристиками Товар приймається за погодженням з Покупцем у разі неможливості ремонту або заміни на аналогічний. Якщо аналогічний Товар підібрати неможливо, то Продавець повертає Покупцеві кошти, сплачені за такий Товар відповідно до процедури, передбаченої цим Договором.

8.4. Для того, щоб отримати гарантійне обслуговування Товару Покупцеві необхідно надіслати Продавцю Акт рекламації за гарантійними зобов'язаннями на електронну адресу marina@maskilapa.com. Такий Акт рекламації повинен містити опис несправностей, а також до нього додаються фото, відео або інша документація, що підтверджують заявлені факти несправності.

8.5. Акт рекламації від Покупця розглядається Продавцем протягом 14 (чотирнадцяти) робочих днів. Після підтвердження Продавцем гарантійного випадку та визнання рекламації, Покупець спрямовує несправний Товар або Товар, який містить суттєві недоліки (з повною комплектацією та оригінальною коробкою), на адресу Продавця, вказаної на сайті у розділі «Контакти», разом з такими документами:

• документ, що підтверджує оплату (у разі відсутності фіскального чека);

• товарний чек (у разі його видачі під час продажу Товару);

• копію паспорта та ідентифікаційного коду (якщо Покупцем є фізична особа).

8.6. У разі можливості гарантійного ремонту чи заміни Продавець здійснює гарантійну заміну чи ремонт Товару протягом 30 (тридцяти) календарних днів з моменту отримання Товару та необхідних документів. В окремих випадках цей термін може становити 90 (дев'яносто) календарних днів.

8.7. Гарантійні зобов'язання Продавця обмежуються вартістю Товару на час його продажу. Продавець не відшкодовує витрати, пов'язані з демонтажем пошкодженого Товару та встановленням нового. Гарантійний термін на відремонтований або замінений Товар дорівнює терміну, що залишився до закінчення гарантії на Товар.

8.8. Гарантія не надається та не поширюється:

• на Товари пошкоджені Покупцем через неправильну експлуатацію або недбале поводження;

• на звичайне зношування або вичерпання ресурсу Товару;

• на вихід з ладу через обставини непереборної сили або форс-мажорні обставини;

• за наявності механічних чи термічних ушкоджень, водних ушкоджень чи деформацій;

• у разі потрапляння до Товару сторонніх предметів;

• за наявності слідів стороннього втручання чи виконання самостійного ремонту чи модифікацій;

• в інших випадках, передбачених чинним законодавством України.

9. ПРАВА ТА ОБОВ'ЯЗКИ СТОРІН

9.1. Покупець зобов'язаний:

а) ознайомитись з інформацією про Товар, що розміщена на сайті Продавця, та з умовами цього Договору перед підтвердженням замовлення на сайті;

б) самостійно оформити замовлення в Інтернет-магазині;

в) своєчасно сплатити та отримати Товар у перевізника на умовах цього Договору;

г) при отриманні Товару у перевізника переконатися у його цілісності та комплектності шляхом огляду вмісту упаковки. При пошкодженні та неповній комплектації – зафіксувати їх в акті, який разом із ним має підписати співробітник перевізника;

д) дотримуватись інших умов цього Договору.

9.2. Покупець має право вимагати від Продавця дотримання умов цього Договору.

9.3. Продавець зобов'язаний:

а) дотримуватись умов цього Договору;

б) передати Покупцеві Товар та всю необхідну технічну документацію на нього у власність на умовах, що визначаються у цьому Договорі;

в) забезпечити якість Товару відповідно до умов та стандартів, які до них пред'являються, усувати виявлені Покупцем недоліки Товару.

9.4. Продавець має право:

а) отримувати оплату за поставлений Товар у строки та відповідно до порядку, передбаченого цим Договором;

б) в односторонньому порядку призупинити продаж Товару за цим Договором у разі порушення Покупцем умов цього