Виробник: MLapa
Модель: 7002
Наявність: Є в наявності
12480 грн.

Класична венеціанська маска Лікар чуми з носом дзьобом. Має дуже цікаву історію і створена як у Венеції з суто практичних міркувань. Народження такої маски було необхідним у період 14 століття, коли в Європі вирували епідемії чуми косі цілі міста. Повністю закриває все обличчя маска, з величезним довгим порожнім носом - дзьобом, у надра якого закладалися різні субстанції: сухі квіти, лаванда, чебрець, мирра, амбра, листя м'яти, камфори, гвоздики та губки, змочені в оцті. Скло закривали прорізи очей, а вздовж носа робилися прорізи закриті марлею, для вентиляції повітря. Так, маска Лікаря Чуми – є таким собі прототипом сучасного протигазу. Ця маска служила лікарям захистом від звірячих запахів тіл, що розкладаються, уражених чумою. Як корисний аксесуар для обстеження пацієнтів, лікарі використовували палицю. Цілісний костюм Доктора Чуми, являє собою: довгий чорний плащ, що закриває кісточки, з накидкою на голову, пара чорних рукавичок, пара чорного взуття, тростина, капелюх, і власне маска доктора Чуми.

Венеціанська маска "Чумний лікар" колекції "NOTTE" - є ексклюзивною, існує в єдиному екземплярі. Виконана у класичній старовинній техніці пап'є-маше.

  • пап'є-маше ручної роботи
  • покрита чорним лаковим покриттям
  • розписана тонким золотим візерунком із рослинним орнаментом
  • по контуру ока прикрашені мереживною золотистою тасьмою квіткового орнаменту.
  • по краю маска прикрашена мереживною золотистою тасьмою квіткового орнаменту.
  • внутрішня сторона маски лакована червоним покриттям прикрашена декоративними тріщинами
  • подвійні атласні стрічки з боків для зручного кріплення на голові


Склад:

  1. пап'є маше
  2. ручний розпис
  3. атласні стрічки

Ця розкішна маска може стати доповненням до Вашого приголомшливого образу, а також унікальним подарунком для цінителя ексклюзивних предметів.

Звертаємо Вашу увагу, що за Вашим замовленням маска може бути виготовлена у будь-якому іншому кольорі та з іншим декором. Наша спеціалізація – виготовлення ексклюзивних карнавальних масок. Карнавальні маски ручної роботи завжди тепло рук наших майстрів, які створюють для вас наші шедеври.

У масці від MLapa ви завжди вигідно відрізнятиметеся у своєму образі. Широкий асортимент карнавальних масок ручної роботи, різноманітні маски для вечірок та домашнього декору. Ми використовуємо високоякісні матеріали, і пропонуємо різноманітний спектр моделей та форм карнавальних масок для створення Вашого унікального образу. Кожна маска зроблена в нашій майстерні вручну, що окрім бездоганно естетичної краси, ще й наділяє наші маски особливою енергетикою.

Уникайте контакту маски з водою, вогнем, різких температурних перепадів, застосування фізичної сили до елементів декору та виробу в цілому, не забувайте поводитися з нею акуратно, і вона прослужить вам довгі роки.
Основні характеристики
Декорування З художнім розписом
Категорія чоловічі
Колір Чорний
Країна бренду Україна
Країна виробництва Україна
Подія Вечірка
Розмір One size
Тематика Для вечірок
Тип Венеціанська маска

Написати відгук

Захист від роботів