Виробник: MLapa
Модель: 8001
Наявність: Є в наявності
6240 грн.

Пориньте у світ задоволення та гри у підпорядкуванні з нашою шкіряною маскою кота з шипами. Цей звабливий аксесуар поєднує в собі елегантність та жорсткість, щоб допомогти вам звільнити вашого внутрішнього звіра.

Виготовлена з високоякісної натуральної шкіри, ця маска забезпечує комфорт та довговічність під час ваших сесій. Шипи, що прикрашають маску, додають у ній додаткову загадковість і виклик, надаючи вашому вигляду гостроту та пристрасть.

Незалежно від того, чи ви використовуєте цю маску для гри в рольові сценарії або в інтимних моментах, вона стане ідеальним доповненням до вашого арсеналу BDSM аксесуарів. Довірте якості та оригінальному стилю, щоб створити неповторну атмосферу пристрасті та підпорядкування.

Наважтеся вийти за межі буденності з нашою шкіряною маскою кота з шипами та виявите нові грані вашої сексуальності та фантазії.

 Якщо ви не знайшли відповідну вам маску, напишіть мені і я виготовлю її спеціально для вас.

Уникайте контакту маски з водою, вогнем, різких температурних перепадів, застосування фізичної сили до елементів декору та виробу в цілому, не забувайте поводитися з нею акуратно, і вона прослужить вам довгі роки.

Основні характеристики
Категорія Унісекс
Колір Чорний
Подія Вечірка
Тематика тематичні вечірки
Тип бдсм аксесуари

Написати відгук

Захист від роботів
Рекомендовані товари