Виробник: MLapa
Модель: 7034
Наявність: Є в наявності
8320 грн.

Класична венеціанська маска Лікар чуми з носом дзьобом. Має дуже цікаву історію і створена як у Венеції з суто практичних міркувань. Народження такої маски було необхідним у період 14 століття, коли в Європі вирували епідемії чуми косі цілі міста. Повністю закриває все обличчя маска, з величезним довгим порожнім носом - дзьобом, у надра якого закладалися різні субстанції: сухі квіти, лаванда, чебрець, мирра, амбра, листя м'яти, камфори, гвоздики та губки, змочені в оцті. Скло закривали прорізи очей, а вздовж носа робилися прорізи закриті марлею, для вентиляції повітря. Так, маска Лікаря Чуми – є таким собі прототипом сучасного протигазу. Ця маска служила лікарям захистом від звірячих запахів тіл, що розкладаються, уражених чумою. Як корисний аксесуар для обстеження пацієнтів, лікарі використовували палицю. Цілісний костюм Доктора Чуми, являє собою: довгий чорний плащ, що закриває кісточки, з накидкою на голову, пара чорних рукавичок, пара чорного взуття, тростина, капелюх, і власне маска доктора Чуми.

Венеціанська маска "Чумний лікар" "DOTTORE" - є ексклюзивною, існує в єдиному екземплярі. Виконана у класичній старовинній техніці пап'є-маше.

 • пап'є-маше ручної роботи
 • синім оксамитом
 • по контуру очі прикрашені мереживною золотистою тасьмою
 • очі прикрашають золотисте дзеркальне скло
 • по краю маска прикрашена мереживною золотистою тасьмою
 • уздовж носа золотисті люрексові грати прикрашені мереживною золотистою тасьмою
 • подвійні атласні стрічки з боків для зручного кріплення на голові


Склад:

 1. пап'є маше
 2. оксамит
 3. Скло
 4. мереживна золота тасьма
 5. атласні стрічки

Ця розкішна маска може стати доповненням до Вашого приголомшливого образу, а також унікальним подарунком для цінителя ексклюзивних предметів.

Звертаємо Вашу увагу, що за Вашим замовленням маска може бути виготовлена у будь-якому іншому кольорі та з іншим декором. Наша спеціалізація – виготовлення ексклюзивних карнавальних масок. Карнавальні маски ручної роботи завжди тепло рук наших майстрів, які створюють для вас наші шедеври.

У масці від MLapa ви завжди вигідно відрізнятиметеся у своєму образі. Широкий асортимент карнавальних масок ручної роботи, різноманітні маски для вечірок та домашнього декору. Ми використовуємо високоякісні матеріали, і пропонуємо різноманітний спектр моделей та форм карнавальних масок для створення Вашого унікального образу. Кожна маска зроблена в нашій майстерні вручну, що окрім бездоганно естетичної краси, ще й наділяє наші маски особливою енергетикою.

Уникайте контакту маски з водою, вогнем, різких температурних перепадів, застосування фізичної сили до елементів декору та виробу в цілому, не забувайте поводитися з нею акуратно, і вона прослужить вам довгі роки.
Основні характеристики
Декорування Однотонні моделі
Категорія чоловічі
Колір синій
Подія Вечірка
Тематика Для вечірок
Тип Венеціанська маска

Написати відгук

Захист від роботів
Рекомендовані товари