Виробник: MLapa
Модель: декоративна
Наявність: Є в наявності
12480 грн.

Ця декоративна маска створена як захисний амулет для притягнення вдачі і досягненні цілей.

Маска розповідає про сенс життя де щосекунди змінюються правила і обставини, як в азартних іграх де необхідно мати вдачу, відчувати момент, бути гнучким та підлаштовуватися. Бути в неспинному процесі пізнання нового, пошуку та самовдосконалення, триматися своїх цілей. Та головне дбайливо оберігати свій внутрішній світ.

Повністю ручна робота, існує в єдиному екземплярі. Ця вишукана маска виготовлена як декоративна прикраса для інтер'єру, такоє може бути використана як аксесуар на вечірці.Виготовлена в техніці пап'є-маше, ручний розпис, оздоблена натуральним пір'ям, внутрішня частина маски червона розписана квітами що уособлюють внутрішній світ людини, по краям маски червоні оксамитові стрічки як символ нитки Аріадни.

  • існує в єдиному екземплярі
  • повнісню ручна роботп
  • розпис
  • натуральне пір'я
  • Готова до відправлення з Італіі
За Вашим індивідуальним замовленням я можу виготовити маску в будь-якому іншому кольорі та декорі. Різноманітні маски ручної роботи для вечірок, ваших особливих подій, та декору інтерєрів.
Кожна карнавальна маска Mlapa зроблена моїми руками з любов'ю.

Уникайте контакту маски з водою, вогнем, різких температурних перепадів, застосування фізичної сили до елементів декору та виробу в цілому, не забувайте поводитися з нею дбайливо.Написати відгук

Захист від роботів