Виробник: MLapa
Модель: баута
Наявність: Є в наявності
10400 грн.

Маска повністю ручної роботи існує в єдиному екземплярі. Присвячено композитору Вольфгангу Амадею Моцарту. Експонується в музеях і на виставках.

Класичну венеціанську маску Баута обирали і жінки і чоловіки венеціанських нобіле. Специфічна форма маски дозволяє пити і їсти, не знімаючи її, а також, завдяки конусу, трохи змінює голос. Стогодні ми знаємо цю форму маски як маску Казанови.

Виготовлена в класичній античній техніці пап'є-маше, розписана вручну, прикрашена мереживом, оздоблена пірям, декорована кристалами SWAROVSKI, края маски оздоблено мереживною срібною тасьмою. Внутрішня частина маски чрна з фрагментом нот одного з творів Моцарта.

Ідеальна як декоративна прикраса інтерєрів, оригінальний подарунок для поціновувачів ексклюзивних речей.

За Вашим індивідуальним замовленням я можу виготовити маску в будь-якому іншому кольорі та декорі. Різноманітні маски ручної роботи для вечірок, ваших особливих подій, та декору інтерєрів.
Кожна карнавальна маска MLapa зроблена моїми руками з любов'ю.

Уникайте контакту маски з водою, вогнем, різких температурних перепадів, застосування фізичної сили до елементів декору та виробу в цілому, не забувайте поводитися з нею дбайливо.

Основні характеристики
Декорування З пір'ям
Категорія Унісекс
Колір Чорний
Подія Вечірка
Тематика Для вечірок
Тип Венеціанська маска

Написати відгук

Захист від роботів