Виробник: MLapa
Модель: баута
Наявність: Є в наявності
10400 грн.

Маска повністю ручної роботиіснує в єдиному екземплярі. Створена для виставки "Одного Дня після" в музеї історіі Києва.  Маска присвячена герою. І відсилає нас до архетиного героя Тесея який здолав Мінотавра в лабіринті Кноського палацу і не заблукав за допомоги червоної нитки коханої Аріадни.  

Класичну венеціанську маску Баута обирали і жінки і чоловіки венеціанських нобіле. Специфічна форма маски дозволяє пити і їсти, не знімаючи її, а також, завдяки конусу, трохи змінює голос. 

В цій масці поєднання специфічної класичної венеційської форми, символічного монохрому чорного і білого кольорів, чіткіх ліній і розмежувань, і неочікувано яскравого квіткового розпису на червоному фоні внутрішньої сторони надають нового змісту звичним символам. Маска створена як амулет що допомагає в проходженні випробувань. 

Виготовлена в класичній античній техніці пап'є-маше, розписана вручну  чорно-білим геометричним малюнком, внутрішня часина червона розписана яскравим квітковим орнаментом. Еластчне кріплення на голові, по краям червона оксамитова стрічка

Ідеальна як декоративна прикраса інтерєрів, оригінальний подарунок для поціновувачів ексклюзивних речей.


За Вашим індивідуальним замовленням я можу виготовити маску в будь-якому іншому кольорі та декорі. Різноманітні маски ручної роботи для вечірок, ваших особливих подій, та декору інтерєрів.

Кожна карнавальна маска MLapa зроблена моїми руками з любов'ю.

Уникайте контакту маски з водою, вогнем, різких температурних перепадів, застосування фізичної сили до елементів декору та виробу в цілому, не забувайте поводитися з нею дбайливо.

Написати відгук

Захист від роботів