Виробник: MLapa
Модель: 10331
Наявність: Є в наявності
1040 грн.

Елегантна блискуча кольорова карнавальна маска «Арлекін з золотими очима» ручної роботи в стилі класичних карнавальних венеціанських масок. Золоті квадрати, сині, золоті, фіолетові, і червоні трикутники розділені золотими лініями. Весела елегантна карнавальна маска створить гарний настрій і додасть оригінальності вашому образу. У цій масці ви точно будете в центрі уваги. Ми використовуємо високоякісні матеріали, і пропонуємо різний спектр моделей і форм карнавальних масок, для створення Вашого унікального образу.

Кожна маска зроблена в нашій майстерні вручну, що крім бездоганно естетичної краси, ще й наділяє наші маски особливою енергетикою.


  • виконана з міцного пластику
  • блискуче спеціальне покриття синього, зеленого, фіолетового, золотистого і червоного кольорів, ручний розпис, золотисті стрічки
  • золотисте ажурне обрамлення маски по краю, чорне внутрішнє оздоблення мереживною стрічкою для зручного прилягання до шкіри обличчя
  • подвійні чорні атласні стрічки для зручного кріплення на голові

Склад:

  1. пластик
  2. ручний розпис
  3. атласні стрічки
Карнавальні маски ручної роботи це завжди тепло рук наших майстрів, які створюють для вас наші шедеври. В масці від MLapa ви завжди будете вигідно відрізнятися в своєму образі. Широкий асортимент карнавальних масок ручної роботи, різні маски для вечірок і домашнього декору.

Уникайте контакту маски з водою, вогнем, різких температурних перепадів, застосування фізичної сили до елементів декору і виробу в цілому, не забувайте поводитися з нею обережно і вона прослужить вам довгі роки. Карнавальні маски ручної роботи це завжди тепло рук наших майстрів, які створюють для вас наші шедеври. В масці від MLapa ви завжди будете вигідно відрізнятися в своєму образі. Широкий асортимент карнавальних масок ручної роботи, різні маски для вечірок і домашнього декору.


Основні характеристики
Категорія чоловічі
Колір багатобарвна
Подія Вечірка
Тематика Для вечірок
Тип Маски

Написати відгук

Захист від роботів