Виробник: MLapa
Модель: полумаска кружевная
Наявність: Є в наявності
2912 грн.

Чорна мереживна карнавальна маска, вкрита кристалами Swarovski, з короною з кристалів виготовлена вручну дизайнером MLapa. Прекрасний вибір для весілля або карнавального балу. Елегантний незвичайний подарунок для дівчини.

Ця маска може бути виготовлена ​​в будь-якому кольорі. Або може бути покрита кристалами повністю за вашим бажанням.

Реальний колір предмета може трохи відрізнятися від зображення, представленого на веб-сайті, через багатьох факторів, таких як яскравість вашого монітора і яскравість світла.

Набагато красивіше, ніж на картинці.

Також за вашим бажанням маска може бути виготовлена ​​в будь-якому іншому кольорі і з іншим декором. Моя спеціалізація - виготовлення ексклюзивних карнавальних масок. Мої карнавальні маски ручної роботи - це унікальні речі, створені серцем в єдиному екземплярі.

В масці MLapa ви завжди будете в ексклюзивному виробі. Кожна маска створюється мною вручну, що, крім бездоганної естетичної краси, надає моїм маскам особливу енергетику.

Я виготовляю вручну кожну маску, використовую високоякісні матеріали і пропоную різні моделі і форми карнавальних масок для створення вашого неповторного образу. Щоб ваша маска прослужила довго і радувала вас, уникайте контакту маски з водою, вогнем, різких перепадів температури, деформації, застосування фізичної сили до елементів декору і виробу в цілому, звертайтеся з нею обережно, і прослужить вам довгі роки.

Основні характеристики
Подія вечірка, свято

Написати відгук

Захист від роботів