Виробник: MLapa
Модель: skull
Наявність: Є в наявності
13728 грн.

Ексклюзивна маска "Свобода", у формі черепа втілення сили та духу боротьби за волю. Кожен елемент цієї маски, виготовленої вручну, несе у собі глибокий символізм та історію. Розписана у військовий пискель із зображенням червоних маків, ця маска втілює символ упертості та стійкості українського народу.

Внутрішня частина маски, прикрашена вогнем та трьома колосками, несе в собі слово "freedom", нагадуючи про вічну боротьбу за свободу та незалежність українців. Ця маска – портрет українського воїна, що символізує його невгасимий дух та готовність захищати свою батьківщину.

В очах, золотими нитками вишитий, герб України та напис "Я українець", нагадуючи про гордість за свою ідентичність та національну гідність.

Ця унікальна маска вже завоювала серця на виставках в Італії, і тепер вона доступна для вас, щоб ви змогли набути символу сили та боротьби за свободу.

 Якщо ви не знайшли відповідну вам маску, напишіть мені і я виготовлю її спеціально для вас.

Уникайте контакту маски з водою, вогнем, різких температурних перепадів, застосування фізичної сили до елементів декору та виробу в цілому, не забувайте поводитися з нею акуратно, і вона прослужить вам довгі роки.

Написати відгук

Захист від роботів